Temmuz Ayında Gökyüzü

Yazın ortasına geldik, havalar çok sıcak geçmese de, konular sıcak…

Ülkemizde, komşularımızda, siyasette, ekonomide, iklimde, kısacası Dünya’ya, her köşede…

Dönüşüm zamanlarından hep birlikte geçmekteyiz.

Temmuz ayı özellikle ülkemiz açısından önemli bir kavşak. Siyasetin yanısıra ülke yönetimi ve hukuksal düzende büyük değişikliklerin ilk adımları atılmakta. Sene boyunca etkilerini göreceğimiz başka bir düzene doğru ilerlemekteyiz. Astrolojik olarak bunun göstergesi olan tutulmalar iş başında.

Kişisel hayatımızda da keskin dönemeçlerdeyiz. Hayatınızda ne oluyorsa şimdi seçim yapma zamanı, sonradan tercih yapmak zorunda kalmamak için. Tavsiyem, hayatınız şifrelerine yakınlaşmak için yıldızları yanınıza almalısınız. Yüzyıllardır bütün eleştirilere rağmen, kolunuzdaki saatten daha dakik olan astroloji işlemeye devam ediyor.

Bu ay için yukarı baktığımızda pek çok tarih var dikkat çeken:

1 Temmuz’daki Güneş Tutulması sene boyunca yüksek etkilerle varlığını sürdürecek. Yengeçler, Teraziler, Oğlaklar, Koçlar ve yükselenleri bu burçlardan olanlar en çok etki altına olanlar. Hayatlarındaki gelişmeleri şimdi ciddiye alma zamanı. Ay ve yıl içinde şimdi ortaya çıkan olaylar büyüyebilecektir.

Temmuz’un ilk haftası bittiğinde olayların ilk filizleri belirmeye başlayabilir. Fark edip, yönlendirme için uygun zamanlardır. Ancak ikili ilişkilerde gerginlikler yükselebilir.

15 Temmuz’daki dolunayla birlikte olaylar büyüyebilir, sinirlerimiz gerilebilir. O yüzden tepki vermeden önce dengeyi bulmalı, olayın nereye gidebileceğini görmeliyiz.

23 Temmuz’daki yaşayacağımız gerginlikleri de farklı bir açıdan değerlendirip, kendimizi değiştirmeye çalışmalıyız.

30 Temmuz’da olaylar etkisi azaltırken, yeni bir döneme girdiğimizi anlamalıyız. Sene boyunca devam edecek gelişmelere konsantre olmalıyız.

5 Temmuz ve 25 Temmuz birkaç gün öncesi ve sonrası özellikle meterolojiyle ilgili olaylar ortaya çıkabilir. Ani sıcak, soğuk ısı değişiklikleri, dolu, şimşek, fırtına, aşırı yağış gibi hava koşullarda oynamalar olabilir.

Hayatınızda ne oluyorsa, nasıl oluyorsa düzenlemek elimizde. Değişimleri durduramayız, ama uyum sağlamak için kolları şimdi sıvayabiliriz. Farkında olarak, sorumluluk alarak, anlayarak…

Unutmayalım ki, yıldızlar sadece karanlık geceleri aydınlatmıyor!

Esenliklerle…

Önceki İçerikTatile Üç Gün Kala
Sonraki İçerikİlk Astronot Çinli Wan Hu’nun Efsanesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz