Hakkımızda

Hayata dair, bireysel gelişim odaklı #iyihaber ve  #olumluiçerik üreten #yeniçağdergisi bir #onlinedergi  yeni nesile yakın, gönüllü yazarlar ile bir  #blog  MartiDergisi.com

Kanatlarını gelişim için açmıştır. Ruhunu, tutkusunu Martı Jonathan Livingston’dan almıştır. Dünyanın en tanınmış martısıdır Jonathan Livingston. Konuşan bir martıdır, filozoftur, yaşam dersleri verir, gelişime inanır, özgürlüğün temsilcisidir. Yaratıcısı Richard Bach’la okuyanları bambaşka dünyalara götürürler. 

İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara…

İşte biz MARTI yazarları #martıdaşlar, aynen Martı Jonathan gibi yaşamak için bir nedenimiz var; öğrenmek, keşfetmek, özgür olmak gibi. Öğrendiklerimizi size anlatmak için buradayız.” 

Martı Dergisi bir e-dergi, Online dergi olarak Aralık 2010’da başladı ve Mayıs 2015’den itibaren hayata #onlinedergi  “Yeni medya ürünü” olarak katılıyor.

Sosyal medyada, Facebook, Instagram ve Twitter’da  paylaşılan ve takip edilen bir dergi.

MartiDergisi.com, anlatacak ve paylaşacak şeyleri olan bir gönüllü ekip tarafından hazırlanan, çok yazarlı bir #blog. MartiDergisi.com, hayat, kültür, sanat, gelecek, aile, eğitim, iş hayatı, kariyer, İstanbul, doğa, tarih, yemek, internet, gezi, edebiyat ve hassas konumuz kadınlar, çocuklar konusunda okurunu sağlıklı besleyecek başka neler kanatlarına dokunursa onlardan bahsetmektedir.

Farklı meslek ve iş sahipleri ile yaptığımız kariyer sohbeti, ülkemizin veya dünyanın çeşitli yerlerinden detaylı gezi yazıları, başarı öyküleri, aile iletişimi, çocuklar ile etkinlikler, yemek tarifleri, sinema, kültür, sanat, edebiyat, kitap ve kadınlar, çocuklar gibi daha pek çok konu, hayatın tam içinde sizi bekliyor.

Daha anlamlı ve mutlu bir yaşam için, sürekli ve bütünsel gelişim için #iyihaber ve #olumluiçerik üretiyoruz. Hep hatırlıyoruz; ismini aldığımız Martı Jonathan; konuşan bir martıdır, filozoftur, yaşam dersleri verir, gelişime inanır, özgürlüğün temsilcisidir. 

Durduğumuz Yer

Gelişim; birlikte, ben, sen, biz, hepimiz birlikte olsun diye MartiDergisi.com

Gelişim; “bedensel, algısal, bilişsel, duygusal, ruhsal, sosyal” bütünsel olsun diye MartiDergisi.com

Sizlerde bizim gibi çevrenizde martılar görmek istiyorsanız, martıyı anlam ve tasarım olarak iyilik için kullanmak isterseniz  MartiDukkani.com 

MartiDergisi.com Gelişim Enstitüsü yayınıdır.

@YaseminSungur