Hakkımızda

Hayata dair, bireysel gelişim odaklı #iyihaber ve #olumluiçerik üreten #yeniçağdergisi ve #onlinedergi yeni kuşaklara yakın, gönüllü yazarlarıyla #blog bir dergidir MartiDergisi.com

Kanatlarını gelişim için açmıştır. Ruhunu, tutkusunu dünyanın en tanınmış martısı olan Martı Jonathan Livingston’dan almaktadır. Jonathan konuşan bir martıdır, filozoftur, hayat dersleri verir, gelişime inanır, özgürlüğün temsilcisidir. Yaratıcısı Richard Bach’la okuyanları bambaşka dünyalara götürür.

İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için kanat açtık…

İşte biz MARTI yazarları #martıdaşlar aynen Martı Jonathan gibi “yaşamak için bir nedenimiz var; öğrenmek, keşfetmek, özgür olmak gibi değerlerimiz var ve öğrendiklerimizi size anlatmak için buradayız.”

Martı Dergisi bir e-dergi, Online dergi olarak Aralık 2010’da başladı uçmaya ve Mayıs 2015’den itibaren hayata #onlinedergi “Yeni medya ürünü” olarak katılıyor.

Sosyal medyada, Facebook, Instagram ve Twitter’da paylaşılan ve okurları tarafından ilgiyle takip edilen bir dergidir.

MartiDergisi.com, anlatacak ve paylaşacak şeyleri olan gönüllü ekibi tarafından hazırlanan, çok yazarlı bir dergidir. MartiDergisi.com, hayat, kültür, sanat, gelecek, aile, eğitim, iş hayatı, kariyer, İstanbul, doğa, tarih, yemek, internet, gezi, edebiyat gibi konuları ele alırken; en hassas konuları kadınlar, çocuklar ve doğa’dır. Okurunu sağlıklı besleyecek başka neler kanatlarına dokunursa onlardan bahsetmektedir.

Farklı meslek ve iş sahipleri ile yaptığımız kariyer sohbeti, ülkemizin veya dünyanın çeşitli yerlerinden detaylı gezi yazıları, başarı öyküleri, kitap incelemeleri ve daha pek çok hayatın içinden konu sizi bekliyor.

-Gelişim; birlikte, ben, sen, biz, hepimiz birlikte olsun diye,

-Gelişim; “bedensel, algısal, bilişsel, duygusal, ruhsal, sosyal” bütünsel olsun diye MartiDergisi.com ’u takip edebilirsiniz.

Sizlerde bizim gibi çevrenizde martılar görmek istiyorsanız, martıyı anlam, tasarım ve iyilik için kullanmak isterseniz @MartiDukkani ‘ndan alışveriş yapabilirsiniz.

MartiDergisi.com Gelişim Enstitüsü yayınıdır.

@YaseminSungur