Yeni Bir Eğitim Modeli: Tablet Seminerler

Dergimizin de yazarı olan Fütürist Ufuk Tarhan yeni bir fikrini hayata geçirirken buluştuğumuz Tablet Seminerler şimdi yeniden yeni bir organizasyon yapısı ile e-ticarete uygun kullanımı ile hizmetinizde. İlerleyen tarihlerde ben de tablet seminer yapacağım.
-Yasemin Sungur

tablet seminerDüne ait ne varsa dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım…

Sürekli gelir ve dengeli, güvenli bir yaşam isteyen herkesin yeni yollar bulması gerek… Farklılaşanları, gelişmeleri… Nasılları, nedenleri, yöntemleri, teknikleri, bilgileri, trendleri vb… Hepsini baştan aşağı, sil baştan yeniçağın gerçekleri ile yeniden öğrenmek, bellemek ve yapmak gerekiyor…

Hepimizin bildiklerimizi ve tecrübelerimizi yeniliklerle güncellememiz, parlatmamız, cilalamamız, yeniçağın, geleceğin isterlerine göre uyarlamamız ve geliştirmemiz lazım…

Sürekli öğrenmemiz, beynimizi de beslenmemiz lazım… Takviye bilgiler, eğitimler almamız lazım…

Peki bunları nasıl yapacak, nerede öğreneceğiz? Nerede kendimize benzeyen ya da benzemeyen insanları bulacağız? Onlarla oturup, hangi ortamda konuşacak, tartışacak, irdeleyeceğiz? Fikirlerini bilgilerini değerli bulduğumuz bilirkişilere, uzmanlara nasıl erişeceğiz?

Nasıl, nasıl, nasıl yapacağız? Çıkış yolu, casino çare nedir???

Tablet Seminerler, sinemaya, konsere gitmek kadar kolay, hediye edecek kadar değerli, yetişkinler için yüz yüze, sınıf içi, gelişim seminerleri.

Çare, çözüm; Tablet Seminerler

Tablet Seminerler tüm bu tür ihtiyaçlara çare, sıkıntılara derman olmak için kurgulanan ve en inovatif iş modellerinden biri olarak nitelenen, eğitimin perakende ve e-ticaret sitesinde alınabilen hali.

Adı, ilaç tabletlerinden esinlenerek konulan, “Hayati ipuçlarının bir uzmanla yalınlaştırılarak etkin kullanıma sunulduğu paylaşım ortamları” olan Tablet Seminerler, yetişkin bireylerin geleceğe hazırlanmak ve kazanmak için her It is a good idea to aim to use 30% or less of your available free-credits-report.com . gün artan “öğrenme ihtiyacını” karşılamak üzere tasarlanan yepyeni bir çözüm.

Online değil, yüz yüze, insan insana, can cana, eğitim takviyesi…

Değerli, deneyimli uzmanlardan canlı canlı dinleniyor. İnsan dokunuşunun, grup enerji ve sinerjisinin heyecanı yüreklere işliyor, beyinde kalıcı izler bırakıyor…

Yanlış anlaşılmasın, hap gibi yutulabildiği için adı “Tablet”!

Tablet Seminerler’de tüm seçme, satın alma işlemleri www.tabletseminerler.com e-ticaret sitesinden, 1-2 dakikada yapılabiliyor, ancak seminerler yüz yüze, insan insana, müthiş enerjik bir ortamda gerçekleşiyor.

Bütçeniz, saatiniz seminere gittiğinizi fark etmeyecek bile!

Standart Tablet Seminerler maksimum 3 saat. Herkes katılabilsin diye mesai saatlerinden sonra (18:00-21:00 ya da 19:00-22:00) ya da hafta sonu yapılıyor.

Fiyatları genellikle 69 ila 99 TL arasında değişiyor. Katılım belgesi veriliyor. İstanbul’daki seminer salonu son derece merkezi bir yerde, ulaşımı kolay.

Tablet Seminerler, tek tek ya da topluca eğitim, ödül, motivasyon amaçlı hediye edilebiliyor, sadakat programlarında kullanılabiliyor. Farklı içerikte, yerde, zamanlamada ya da formatta istenirse “Reçeteli” ya da “Markalı” modelleri ile daha da farklılaştırılabiliyor.

Alın Tablet Seminer’inizi gelecek güzel gelsin:)

Daha fazla bilgi ve Sıkça Sorulan Sorular için; www.tabletseminerler.com

Önceki İçerikYeniyi hissetmek, yeniyi anlamak ve yaşamak…
Sonraki İçerikTutulma Mevsimi geldi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz