Kültür Sanat Ajansı

KSA Ne İş Yapar?
Kültür ve sanata dönük projelerin, hedefe yönelik bir şekilde duyurulmasını sağlar, medyanın ve kamuoyunun ilgisini ve bilgisini artırır. Sanatçılara, kurumlara danışmanlık yapar, eserlerini tanıtır. Dergi hazırlar, içerik üretir.

KSA Kimlere Hizmet Sunar?
Projesini hazırlayan ya da halihazırda mevcut projesi olan kişi, kurumlar ve sanatçılarla galeriler, müzeler, kültür sanat projeleri üreten her türlü kurum, kuruluşla çalışır. Bir yazarın kitabını, bir ressamın bir sergisini ya da kendisini, bir filmi, bir fotoğrafçıyı kamuoyuna tanıtır.

www.kultursanatajansi.com

Önceki İçerikPaskalya Bayramı Lezzetleri
Sonraki İçerikNe İstiyorsunuz?
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile sen izin verirsen ben bir rehber. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakmadım. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri enerjimle uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla, evrende hayat bir başka güzel. Şükür...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz