Kültür Sanat Ajansı

KSA Ne İş Yapar?
Kültür ve sanata dönük projelerin, hedefe yönelik bir şekilde duyurulmasını sağlar, medyanın ve kamuoyunun ilgisini ve bilgisini artırır. Sanatçılara, kurumlara danışmanlık yapar, eserlerini tanıtır. Dergi hazırlar, içerik üretir.

KSA Kimlere Hizmet Sunar?
Projesini hazırlayan ya da halihazırda mevcut projesi olan kişi, kurumlar ve sanatçılarla galeriler, müzeler, kültür sanat projeleri üreten her türlü kurum, kuruluşla çalışır. Bir yazarın kitabını, bir ressamın bir sergisini ya da kendisini, bir filmi, bir fotoğrafçıyı kamuoyuna tanıtır.

www.kultursanatajansi.com


Yazılara Abone Olmak İsterseniz

E-Posta Adresinizi Yazın:
Önceki İçerikPaskalya Bayramı Lezzetleri
Sonraki İçerikNe İstiyorsunuz?
Yasemin Sungur
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben aslında bir “Hayat Öğrencisi”. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakamadım bir türlü. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri kahkahalarımla uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla hayat bir başka güzel. Şükür...