Kitap ile Sohbet Yeni Sezon Başladı

6.Yıl 168.Buluşma 1 Ekim Salı günü Buket Uzuner katılımı ile gerçekleşti. Sevgili Sunay Akın ve Orhan Bahtiyar da katıldı. Kitap ile Sohbet dostları hasret giderdik. Türkiye’nin en önemli yazarı Buket Uzuner’in kitaplarını nasıl doğurduğunu dinledik. Dörtlemenin Çorum’da geçen 2.kitabı olan TOPRAK romanının el yazısı kopyasını gördük, dokunduk.

kitap ile sohbet3

kitap ile sohbet4Ekim ayı kitabımız
Buket Uzuner’ın SU romanı.

Buket Uzuner’in, bugün Anadoluda yaşayan her kültürü derinden etkilemiş kadim Kamanlık (Şamanizm) geleneğinin dört unsuru olan SU, TOPRAK, HAVA, ATEŞ’ten ilham alarak yazdığı son romanı UYUMSUZ DEFNE KAMANIN MACERALARI dörtlemesinin ilk kitabı SU’yu okuyor ve sohbet ediyoruz.

Kitabınızı alın, okuyun ve gelin. Ya da gelin bizi dinleyin, okumuş gibi olun.

“Yasemin Sungur’la “Kitap ile Sohbet”
Amacı  kitaplara dokunmak, kitabın içinde yaşamak, paylaşmak ve aktarmak olan “Kitap ile Sohbet” atölyesinde okuduğumuz kitabın kahramanlarını tanıyıp, yerine geçip yaşamımıza yeni deneyimler katıyoruz. Okumayı seviyorsanız, okuduğunuz kitabın derinliklerine inmek istiyorsanız, okuduğunuz kitap hakkında konuşmak istiyorsanız, yazmayı seviyorsanız, yazmak yolculuğuna farklı bakış açılarını katmak istiyorsanız  sizleri “Kitap ile Sohbet”  atölyemize bekliyoruz.

Her Salı 11:30-13:30 saatleri arasında İstanbul Oyuncak Müzesi’nin kafe alanında gerçekleşen atölyemize  katılım için ayın kitabını öğrenmeniz yeterlidir.
Katılım ücreti 25 TL’dir. Bilgi ve rezervasyon için 0216 359 4550-51

 

kitap ile sohbet1 kitap ile sohbet2

Önceki İçerikTutulma Mevsimi geldi…
Sonraki İçerikİnspiro Yaratıcı Girişimler Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz