Yaz deyince neler geliyor aklınıza?

Yaz deyince neler geliyor aklınıza? Sıcak, tatil, dinlenmek, deniz, güneşlenmek, yolculuk, aşk…

Yaz mevsimini seviyorum. Tatilden fazla anlamı var benim için. Yenilenme mevsimim diyorum, her yaz görmek istediğim yeni bir yere gitmek, medeniyetten çok uzak bir yerlerde doğayı dinlemek ve sonrasında kendimle baş başa kalmak. Yaşadığım yılı gözden geçiriyor, değer hesabımı çıkarıyor ve kazandığım değerler için sürece katkısı olan herkesi sevgiyle hatırlıyorum, faydayı artırmak için neler yapacağımı planlıyorum.

Yenilenmek için yenilikler yapmalı deyip, her yaz yeni birkaç proje için fikir üretiyorum.

Martı dergisi gecikerek size ulaştı. Lütfen kusurumuza bakmayın. Ne zormuş tam zamanında süreli bir yayın hazırlamak. Gecikmesinin nedeni, yazdan olsa gerek yazılar biraz geç toplandı. Herkesin gönüllü görev yaptığı dergi ekibimizin profesyonel işlerinde yaptıkları projeler yoğundu ve yeterince zaman ayıramadık.

Bu ay yeni bir işimiz daha var. Dergimizin web sayfasını yenileyeceğiz. Amacımız daha kolay okunan bir arşiv oluşması ve geçen sayılara kolayca ulaşılmasını sağlamak.
Bu dergi bir yaz sayısı yani Temmuz ve Ağustos aylarında sizlerle. Eylül’de yeni sayıda buluşmak dileği ile.

Gelişim için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Mutlaka tatil yapın, hiçbir yere gidemezseniz evde dinlenin, yenilenin.

Martı dergisini okuyun, okutun ve paylaşın.

Martılar yol arkadaşınız olsun. Sevgiyle mutlu olun…

Önceki İçerikDeniz Hamamları
Sonraki İçerikPop-Art: Andy Warhol ve Diğerleri
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile sen izin verirsen ben bir rehber. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakmadım. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri enerjimle uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla, evrende hayat bir başka güzel. Şükür...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz