Hobi Ruhu Canlandırır, Hobi Yaşama Sevinci Verir

Hobi Nedir?
Hobi yapmaktan zevk aldığınız, size zamanı unutturan, bütün stresini alıp yerden yere vuran her türlü aktivitedir. Sözlük tanımı aramıyorum, bu benim kendi tanımım. Sizin tarifiniz daha uzun daha kısa daha teknik daha basit olabilir. Kimisi der ki boş zamanları doldurmak için yapılan aktiviteler. Peki hobiyi yaparken zaman nasıl “boş” olur? Bu tartışma bitmez, siz kendi tanımınızı belirleyin ve okumaya devam edin :)

Hobi Delisi Nedir?
Benim gibi hayatına renk katmaktan But, the rag paper of bank credit score casino check is still there, hiding. zevk alan biriyseniz muhtemelen birden fazla hobiniz var. Ya da hangisinden başlasam diye karar vermeye çalışıyorsunuz. İşte benim ve sizin gibi insanlar biraraya geldi ve Hobi Delisi ortaya çıktı. Hobi seven, hobilerle mutlu olan herkes okusun diye bir grup hobisever tamamen kendi zevklerine göre yazıyor burada…

Özetle; hobisever kişilerin kendi hobilerini yazdığı, paylaştığı çoklu yazarlı bir blog Hobi Delisi! www.hobidelisi.com adresinden kolayca ulaşılıyor, afiyetle okunuyor.

“Benim hobim yok ki” diyenleri duyar gibiyim. Hobiniz yoksa Hobi Delisi’ni takip ederek size uygun bir tane mutlaka bulursunuz.

Hobi Delisi’nde Hangi Hobiler Var?
Hobi Delisi’nde birbirinden güzel, birbirinden zevkli hobi yazıları var.

Fotoğraf
Resim
Tiyatro/Sinema
Kitap
Doğa Sporları
Dalış
Yelken / Sörf
Motor Sporları
El Sanatları
Paten / Kaykay
Ve daha birçokları…

Okuyucu olmakla yetinmeyip, siz de yazarlar arasına katılabilirsiniz.

Önceki İçerikİştah Açıcı Bir Film: Ye, Dua Et, Sev
Sonraki İçerikMayıs Ayı için 2 Kitap

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz