SIFIR Okursak SIFIRlanmayı Öğrenir miyiz?

SIFIR kitabı elime geçtiğinde merakla önce kapağı inceledim. Daha kapaktan kafa karıştıyordu kitap. İnce detaylarla hazırlanmış kapak çarpıcı.

sıfır tunç kılınç

Roman’da olamadı, hikaye de kalamadı! yazıyordu Sevgili Tunç Kılınç‘ın el yazısı ile… Bu da ne demekti?

Kendini bir bok sanmazsan, kaybedecek bir şeyin de olmuyor!

cümlesi yine kapaktan düşündürüyor. kendimi bir bok sanmamak mı? Hay allah o kadar da bir şey olmak için beslenmiş, büyütülmüş, okutulmuş ve koşullanmışız ki? Nasıl olacak bu?

tunc-kilinc

Tunç ile online ortamda ilk karşılaşmamız FriendFeed dönemidir, daha o zamanlar Facebook böyle değil, Twitter ortalarda yoktu! Fikir Atölyesi adıyla yayına aldığı blogunda yazdığı yazılar yorum rekorları kırardı. Her yazısı ile konuştururdu milleti. Sonra benim kitabım ilk çıktığında buluşup sohbet etmiştik.

İşte şimdi SIFIR çok satanlar listesinde. Tunç söyleşiler yapıyor, röportajları gazetelerde. Takip edin, merak edin, alın okuyun. Hatta bu pazar yani 27 Aralık günü de bizim derginin standında Tunç Kılınç, saat 15.00 da Üç Tutku Festivali‘nde konuğumuz olacak. Herkesi bekleriz.

Kitabından son bir alıntı:

“Çok hayal kuruyorum. Sayıca fazla olunca, biri gerçek oluyor!”

dinleyin bu adamı ve çok hayal kurun…

kitabını almak için 

Önceki İçerikKitap ile Sohbet 8.Yıl, 247.Buluşma
Sonraki İçerikİnternet Bağımlılığı mı? Şaka mı Yapıyorsunuz! Psikiyatrist Prof.Dr. Erol Göka ile Röportaj – I. Bölüm,
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile sen izin verirsen ben bir rehber. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakmadım. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri enerjimle uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla, evrende hayat bir başka güzel. Şükür...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz