Noel’de Avrupa’da Olmak

Yılbaşı ve Noel’e hazırlanırken Avrupa’nın en iyi noel pazarlarına birlikte göz atalım

Yeni yıl geliyor, her yer kırmızıya bürünmüş. Dünya yeni yılı, yeni umutlarla dört gözle bekliyor. Her ne kadar 2012 hep kötü anılsa da… Ben her yıla büyük bir mutluluk ve heyecanla başlıyorum.

Peki tam da bu dönemde seyahat etmek için Avrupa’nın en iyi Noel pazarlarına beraber bir göz atalım mı?

Noel’de Avrupa’nın büyük meydanlara kurulan pazarlarla sıkıcı Avrupa akşamlarına büyük bir hareket ve eğlence gelir. Kendi önerilerimi ve gezi yazarlarının önerilerini birleştirince Avrupa’nın en If for any reason those card details have become invalid, before any refund is online casino canada made, your Instructor (through its agent Driving online drivers ed classes (Acceptances) Limited) reserves the right to verify the identity of the person requesting the refund, and seek verification of the validity of any alternative card or bank account details provided. iyi sekiz Noel Pazarı, Avrupalıların tabiri ile “Christmast Market”leri listesi ortaya çıktı:
Maksimum eğlence için Barselona, İspanya
Gösterişli, zevkli bir Noel pazarı için Viyana, Avusturya
Keyifli, şirin bir alternatif arayanlar için Nürmberg, Almanya
Eskiden nasıl olurdu diyenler için Dresden, Almanya
Bu işi hakkıyla yapan ve ciddiye alan bir şehir için Prag, Çek Cumhuriyeti
Modern bir kutlama için Berlin, Almanya
Yaratıcı bir Noel pazarı için Bruksel
Romantik ve sakin bir Noel için Strasburg, Fransa

Strasburg’da Noel’i ve Noel pazarlarını deneyimleme şansım oldu, Strasburg kendi başına çok romantik bir şehir. Noel’i de yanına katınca etkileyiciliği bir kat daha artıyor. Aynı dönemde Lüksemburg ve Brüksel’de de bulundum ama henüz onlar Noel’e hazırlanmaya başlamamışlardı. Lüksemburg oldukça zayıf, Brüksel ise daha hiçbir hazırlık yapmamıştı.

Önceki İçerikBir Piyano Ustası: Anjelika Akbar
Sonraki İçerikBozcaada Sonbaharı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz