Martı Kasım Sayımız

Martı dergisini her ay hazırlarken, farklı alanlarda farklı tempolarda çalışan bizler “kırk martıdaş” hayal ediyor, düşünüyor, yaşıyor ve sizin için yazıyoruz. Her birimiz mevcut işinin yanında özel zaman ayırıyor, araştırıyor, geziyor, fotoğraf çekiyor, yazıyor ve paylaşıyoruz.

Yine farklı konular, farklı yerler ile elinizin altında martı dergisi; okuyun, paylaşın ve okutun.

Öğrenmek farkındalıkla mümkün, bilmek yapmak demek değil. Dergimizde okuduğunuz tüm yazarlarımız öğrenmeyi bilmenin ötesine, yapmaya taşıyanlar.

Heyecanla paylaştığımız konuları okumakla kalmayıp hayatınıza eklemek adına eyleme geçmenizi diliyorum.

Yıl 2007, kendime mesaj olarak yazdığım dizeleri paylaşıyorum…

“Yaşamda heyecanını hiç yitirmeyen öğrenci, hiç yorulmayan kaşif ol…
Yaşama hep yenilikçi, araştırmacı, şaşırtıcı, önyargısız, hoşgörülü, iyimser ve tutkulu bak…
Potansiyeli en yaratıcı performansla işleyip, pozitif enerjiyi açığa çıkar…
Sevgi, güven ve inançla dostlar kazanırken, güzellikleri yürekten paylaş…”

Martı Facebook hesabımıza bu adresten www.facebook.com/MartiDergisi Twitter hesabımıza www.twitter.com/martidergisi adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle nefes alın, konuşun, adım atın ve farkı görün…


Yazılara Abone Olmak İsterseniz

E-Posta Adresinizi Yazın:
Önceki İçerikSIDEWAYS
Sonraki İçerikSevgiyle Nefes Almak
Yasemin Sungur
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben aslında bir “Hayat Öğrencisi”. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakamadım bir türlü. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri kahkahalarımla uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla hayat bir başka güzel. Şükür...