Martı 1 Yaşında

Martı 1 yaşında :)

Güzel bir haberimiz var…

2011 Turkcell Blog Ödüllerinde halk oylaması sonucu finale kalarak ilk 10 arasına girdi Martı e-dergisi, tüm okuyucularımıza, takipçilere, oy veren herkese teşekkür ederiz.

Şimdi sıra Jüri oylamasında… Jüri üyeleri 2011 Turkcell Blog Ödülleri‘nin kazananlarını belirleyecekler. Kazananlar 5 Ocak 2012 tarihinde açıklanacak, umarım İş Dünyası kategorisinde en büyük ödülü hep birlikte alırız. Finale kalan siteleri ve etkinlik hakkında merak ettiğiniz diğer ilgilere blogodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yine pek çok konu ile birlikteyiz. Kariyer sohbetinde ünlü piyanist Anjelika Akbar’ı ağırladık.

Yeni yıla girerken yeni yazarlarımız var ve yeni katılımlar devam edecek. Sayfalarımızda Noel gezisi yapacağız. Bozcaada turumuz casino online var. Çok eğlenceli konular var içerde, çevirin sayfaları tek tek.

Yeni yılda yeni hedefleriniz var mı?
Geçen yıl belirlediğiniz hedeflerin hangilerini gerçekleştirdiniz?
Hala sizin hedefleriniz mi onlar? Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ne bekliyorsunuz?

Engeller mi var?
Engeli her yönden değerlendirmek için farklı bakış açılarını görmeye çalışın. Bazen aşılamayacak gibi görünen engel, farklı ve daha kolay bir yol bulmamızı kolaylaştırır.
 
Cesur sorular bizi cesur cevaplara götürür.

Sevgiyle mutlu olun…

Önceki İçerikTurkcell Blog Ödüllerinde Finaldeyiz
Sonraki İçerikYeni Yılı, Sizi Özel Bir Yıl Yapın
Yasemin Sungur
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile sen izin verirsen ben bir rehber. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakmadım. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri enerjimle uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla, evrende hayat bir başka güzel. Şükür...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz