Dünyaca Ünlü Çalışan Bağlılığı Uzman David Zinger PERYÖN 23. İnsan Yönetimi Kongresi’nde

PERYÖN 23. İnsan Yönetimi Kongresi 16-17 Kasım 2015’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Kongrenin bu yılki önemli konuşmacılarından biri de “Çalışan Bağlılığı” konusunda dünyaca ünlü uzman, motivasyon konuşmacısı, koç ve yazar David Zinger. Zinger, çalışan bağlılığını, “diğer kişilerle birlikte her gün iyi bir şekilde yapılan iyi işler” olarak tanımlıyor.

David Zinger-Peryön Kongresi

PERYÖN 23. İnsan Yönetimi Kongresi 16-17 Kasım 2015’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 100’ü aşkın konuşmacının yer alacağı kongrede 30’dan fazla oturum düzenlenecek. Kongrede yer alacak önemli konuşmacılarından biri de “Çalışan Bağlılığı” konusunda dünyaca ünlü uzman David Zinger.

Çalışan bağlılığı, örgütler, müşteriler ve çalışanlar için faydalar sağladığını belirten PERYÖN 23. İnsan Yönetimi Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden David Zinger: “Kongre’deki oturumumu dört gözle bekliyorum. “Bağlanın: Sonuçlara Ulaşmak ve İlişkiler İnşa Etmek için Bağlılık Piramidi” başlığına odaklanacağım. Odaklandığım nokta, 8 kelimeden oluşan çalışan bağlılığı tanımıma dayalı olarak, bağlılığın liderlik, yönetim ve iş ile ilgili olağan, gündelik bir yaklaşım haline getirilmesi: diğer kişilerle birlikte her gün iyi bir şekilde yapılan iyi işler. Birlikte, liderler, yöneticiler ve çalışanlar için bir fark yaratabilecek günlük, bağlılık sağlayan davranışlara odaklanacağız. Piramidin 10 bloğu, odaklanmak ve geliştirmek için tasarlandı: sonuçlar, performans, ilerleme, ilişkiler, onaylama, anlar, güçlü yanlar, anlam, refah ve enerji. Katılımcılar, kendileri, diğer kişiler ve örgüt için bağlılığı geliştirmeye yönelik, oturum sırasında dahi uygulamaya konmaya başlanabilecek fikirlerin yer aldığı son derece ilgi çekici, ilham verici, bilgilendirici ve pratiğe yönelik bir oturum bulacaklar” dedi.

Motivasyon konuşmacısı, koç, danışman ve yazar David Zinger, bugün 6 bin 100 üyeye ulaşan küresel Çalışan Bağlılığı Ağı’nın (Employee Engagement Network) kurucusu. www.employeeengagement.ning.com adresinden ulaşılabilen ağ tüm ilgili profesyonellerin katılımına açık. Zinger bugüne kadar bağlılık konusunda aralarında Kanada, ABD, Polonya, Galler, Almanya, İngiltere, Hindistan, İspanya ve Güney Afrika’nın da olduğu pek çok ülkede çalıştı. Zinger, insan yönetimi, organizasyonlar, iş yapma kültürü ve bağlılık konusundaki çalışmalarını yazıyla aktarmayı da seviyor. 2500’ü aşkın blog yazısı yanında, “Assorted Zingers: Poems and Cartoons to Take a Bite Out of Work” isimli bir kitabı da bulunan Zinger’ın katkıda bulunduğu çok sayıda e-kitabı da var.

Daha fazla bilgi için bakınız: http://www.peryon.org.tr/

David Zinger’ın kişisel web sitesi: http://www.davidzinger.com/

David Zinger’ın Twitter profili: https://twitter.com/davidzinger

Önceki İçerikBile Bile Lades Demeyin, “Bugün” Başlayın!
Sonraki İçerikBaksı Müzesi “ON”uncu Yılını Kutluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz