Tutkunun Peşini Bırakma: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali

İstanbul 18 – 27 Aralık tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze’de yepyeni bir festivale ev sahipliği yapıyor: Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali

üç tutkuBirbirinden farklı, ancak birini düşünürken yanına diğerini de eklediğimiz, vazgeçilmez üç tutkunun birlikteliğinin yarattığı eşsiz duygunun tasarlandığı bu festival dünyada ilk kez yapılıyor.

Kitap kokusunun, kahve kokusuna ve çikolata kokusuna karıştığı bu büyüleyici atmosferde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayıp, çikolataları tadarken Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin kitaplarını edinip, yazarlarla sohbet edebilecek, katılımcılarımızın düzenleyeceği workshop’lardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabilecekler.

Üç tutkunun uyumla harmanlandığı bu atmosferde ziyaretçiler, katılımcılarımızın yılbaşına yönelik hazırladıkları yaratıcı hediyeleri edinip, farklı bir yılbaşı hediyesi vermenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Kitaplar, kitapla ilgili her şey, kahveler, kahve makinaları, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı  için gerekli malzemeler yılbaşı öncesinde on gün süresince ziyaretçilere sunulacak.

İçinde sergilerin, söyleşilerin, konserlerin, çocuklara yönelik etkinliklerin, masal anlatımlarının ve bir müzayedenin yer alacağı “Üç Tutku”, herkesi kısa süreliğine de olsa huzurlu ve umutlu bir ortamda ağırlamak üzere davet ediyor.üç tutku_o

Üç Tutku Kitap Kahve ve Çikolata Festivali sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyarete edilebilecek. Tutkularınızın peşini bırakmayın.

Önceki İçerikPERYÖN 23. İnsan Yönetimi Kongresi’nden notlar
Sonraki İçerikHer Şey Ters mi Gidiyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz