Martı dergisini hazırlamak her sayıda yeni bir heyecan…

Martı dergisini hazırlamak her sayıda yeni bir heyecan. Heyecan duyularak yapılan işler yormuyor. Her sayıda yeni konular ile uçuyoruz.

Amerika’da yaşayan arkadaşımız Dilek Eriklili Beck ülkemizin gündeminde olan önemli bir konuda yazdı. Eğitim sitemi ve Finlandiya ne yapıyor?

Öğrenci ve Kariyer Koçu Zeliha Dağhan farklı bir kariyer yolculuğunun hikayesine bizi götürdü. Okurken heyecanlandıracak bir yolculuk.

5 yıl önce başladığım Kitap ile Sohbet etkinliğimiz büyüyerek devam ediyor. Salı günleri saat 11.30 da yaptığımız etkinliğe şimdi bir de akşam seansını ekledik. Her Pazartesi saat 19.00 da bizim ofisteyiz.

Bu ay çok güzel bir şey oldu :) İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali kapsamında yaptık 2 Ekim Salı günü Kitap ile Sohbet’i Oyuncak Müzesinde. Sufle romanının yazarı Aslı E. Perker konuğumuzdu. Samimi ve içten bir sohbet ile yazarlık yolculuğunu ve Sufle romanında etkilendiğimiz karakterler ile ilişkisini konuştuk.

Keyifli okumalar diliyorum.

Martı Facebook hesabımıza bu adresten www.facebook.com/MartiDergisi Twitter hesabımıza www.twitter.com/martidergisi adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle nefes alın, konuşun, adım atın ve farkı görün…

Önceki İçerikEyvah, Kardeşim Olacak!
Sonraki İçerikDeniz Doğruöz ve Teo Haselo’nun yolu Oyuncak Müzesinde buluşmuş…
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile sen izin verirsen ben bir rehber. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakmadım. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri enerjimle uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla, evrende hayat bir başka güzel. Şükür...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz