Yasemin Sungur Üç Tutku Festivali’nde

İletişim Uzmanı, eğitmen ve yazar Yasemin Sungur, İstanbul’un üç tutkusunun bir araya geldiği “Üç Tutku Kitap, Kahve, Çikolata Festivali”ne konuşmacı olarak katılıyor. 19 ve 26 Aralık’ta katılımcılar ve okurlarıyla buluşacak olan Yasemin Sungur’un konuşma başlığı “Sevgili Tutkularım”

ÜÇ TUTKU 3

İstanbul 18-27 Aralık 2015 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze’de yepyeni bir festivale ev sahipliği yapıyor: Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali. Şehrin bu üç tutkusunu bir araya getiren festivalde; iletişim uzmanı, eğitmen, yazar Yasemin Sungur’da “Sevgili Tutkularım” başlıklı bir konuşma yapacak. Katılımcılar ve okurlarıyla bir araya gelecek olan Yasemin Sungur hayatını biçimlendiren tutkularını anlatarak, ‘Tutkular seçimlerimizi nasıl etkiliyor?” konusunda deneyimlerini paylaşacak. Yasemin Sungur’un konuşması 19 Aralık Cumartesi saat 15:00’de ve 26 Aralık Cumartesi saat 16.00’da izlenebilir.

Yasemin Sungur tarafından kurulan ve yayın yönetmenliğini de kendisinin yaptığı MartiDergisi.com da festivalde yer alıyor. MartiDergisi.com’un konuk yazarları ile buluşabilir sohbet edebilirsiniz. Martidergisi.com’un konuk yazarları 25 Aralık’ta Onur Caymaz, 26 Aralık’ta Buket Uzuner, 27 Aralık’ta Gülşah Elikbank ve Tunç Kılınç 

Önceki İçerikİskoçya’da Maltın Peşinde
Sonraki İçerikSiz Kimsiniz? Dr. Wayne W. Dyer’in Kendini Tanıma Testi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz