Türkiye’nin En Uzun Süreli İnternet Dizisi

0
694

“men e men” 

Los Angeles Web Series Festival’de “En İyi Komedi Web Dizisi” seçilen Men e Men, 9 Ocak 2013’te 3.sezonuyla yayında…

İnternet ve sosyal platformlar üzerinde 2010 yılında yayına başlayan ve gördüğü yoğun ilgiyle Türkiye’nin en uzun süreli internet dizisi haline gelen Men e Men, yeni 3.sezonda birçok değişiklikle yayına girdi. Yeni sezonda Men e Men oyuncuları Murat Karakaş ve Genco Çağlar’a yeni oyuncular da eşlik ediyor.

Menemen

Türkiye’nin ilk dijital dizisi Men e Men, 2010 yılı Nisan ayında internet ve sosyal platformlar üzerinden seyirciyle buluştu. Murat Karakaş ve Genco Çağlar’ın rol aldığı dizi yoğun ilgi görerek, haftada 10 bini aşkın izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Türkiye’nin en uzun süreli internet dizisi ünvanını da kazanan Men e Men, 2012 yılında web dizilerinin yarıştığı Los Angeles Web Series Festival ve New Media Film Festival’de ilk Türk yapımı olarak, dört ödüle layık görüldü.

İki kafadarın komik maceraları
Çalıştıkları mekândan ayrılan ve işsiz kalan iki kafadar, 3.sezonun ilk bölümlerinde iş sahibi olmak için akla hayale gelmeyen girişimlerde bulunuyor. İkili, içinden çıkılmaz talihsizlikler, parasızlığın getirdiği fenalıklar, karşı cins ile yaşanan sorunlar ve ev sahibi çilesi ile izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. İnternet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören dizi zaman zaman ünlü oyuncuları ve sosyal medyanın ünlü isimlerini de konuk ediyor.

Men e Men, http://www.menemen.tv
www.facebook.com/menementv
http://www.twitter.com/menementv
www.sebastiyan.mynet.com

adreslerinden izlenebiliyor.

Oyuncular Hakkında:

menemen2

Murat Karakaş:
1979 İstanbul doğumlu olan Karakaş Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı Tiyatro eğitimi sonrasında bir çok tiyatro ve reklam filminde rol aldı. Ayrıca bir Halkla İlişkiler şirketinde marka yöneticisi olarak görev yapmakta olan Murat Karakaş 2010 yılından bu yana Men E Men’in Murat karakterini başarıyla canlandırmaya devam ediyor.

Genco Çağlar:
1979 yılında İstanbul’da doğdu. Akademi İstanbul Tiyatro bölümü, ardından da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro bölümünde okudu. İstanbul Devlet Opera ve Balesi başta olmak üzere bir çok sahnede tiyatro oyununda ve müzikalde görev aldı. Bugüne kadar bir çok reklam filminde oynayan Çağlar’ın son dönemde oynadığı diziler;  Pembe Patikler, Kampus, Arapsaçı, Ölümüne Sevdalar, Erkekler Ağlamaz.

Sinema filmi ise Peri Tozudur. Genco Çağlar 2010 yılından bu yana Men E Men’in Genco karakterinin başarıyla canlandırmaya devam ediyor. Diğer güncel çalışmaları: Celal İle Ceren – 2013, Uzun Bir Gün – 2013

Önceki İçerikYaşam Koçum Aristo
Sonraki İçerikSevda Ömrü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz