Red Bull Uçuş Günü 4 Ağustos Pazar Saat 11.00’de Caddebostan Plajı’nda

0
549

İstanbul’u kanatlar altına almaya hazırlanan Red Bull Uçuş Günü, uçuş tutkunlarını 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda buluşturacak. Herkesin katılımına açık olan organizasyonda yarışmacılar kendi tasarladıkları el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli kostümleri ile rampadan denize uçarak jüriyi etkilemeye çalışacak. Uçuş araçlarının unutulmaz birer şova imza atacağı Red Bull Uçuş Günü’nde ekranların sevilen iki ismi Burcu Esmersoy ve Emre Karayel de etkinlik alanında canlı sunumlarıyla yer alacak. Sevilen ikiliye DJ Funky ‘‘C’’, sunucu Mustafa Özben ve Selim Yeğin de eşlik edecek.

Dünya çapında birçok ülkede düzenlenen ve büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar günü Caddebostan Plajı’nda İstanbul’u kanatlar altına alacak. Etkinlikte birbirinden yaratıcı el yapımı uçuş araçlarıyla denize uçacak olan takımları, seyirciye takdim edecek isimler de belli oldu.

Yarışmacıların uçuş araçlarına uyumlu olacak kostümleri, sahne şovları ve birbirinden ünlü isimlerle; ücretsiz olarak seyredilebilen etkinlik adeta festival tadında geçecek.

Önceki İçerikYazı Kampı – Hayat, Edebiyat, Sohbet ve Yazı Atölyeleri
Sonraki İçerikKaz Dağları’na Sahip Çık!