Kültür Sanat Ajandası

Oscar Ödüllü oyuncu Adrien Brody’nin başrolünde olduğu gerilim dolu macera “TUZAK / WRECKED”, insanın hayatta kalma mücadelesini aşırı sınırlara taşıyarak anlatıyor.  Film 10 Haziran’da sinemalarda.

IKSV, Ağustos ayında çok önemli bir projeye imza atacak. IKSV, tüm dünya için ilham verici bir örnek oluşturan El Sistema‘nın kurucusu José Antonio Abreu ile dünyaca ünlü şef Gustavo Dudamel yönetimindeki Venezüella Simon Bolivar Senfoni Orkestrasi’nı Ağustos ayında üç günlük etkinlikler serisiyle İstanbul’da ağırlayacak. Sef Gustavo Dudamel yönetimindeki Venezüella Simon Bolivar Senfoni Orkestrası, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 8 Ağustos Pazartesi ve 9 Ağustos Salı akşamları Haliç Kongre Merkezi’nde iki özel konser verecek. Merakla beklenen bu etkileyici konserlerin biletleri 28 Mayıs Cumartesi günü satışa çıkıyor. Haziran ayında biletlerinizi almayı unutmayın.

9-27 Haziran tarihleri arasında V Sanat’ta yer alacak ve çanta tasarlamanın da bir sanat olduğunu vurgulama amacı taşıyan sergide, ‘Sadece senin kollarındayım’ isimli sergide sanatın tuvalden çantaya akışı gösterilecek. Eren Pehlivan, Ahmet Baydar, Umut Eker, Güneş Dericioğlu, Duygu Şahin, Merve Temur, Clare Frost, Zeynep Uygan, Mine Atalar’ın kendi tarzlarını yansıttıkları özel tasarımlarının yer aldığı sergiye onur konuğu olarak Türkiye’den çıkan ve Emré  NY adı altında dünya çapında bir marka haline gelen Emre Ertürk de özel tasarımları ile katılacak ve çantalar özel kollarını arayacak.  V Sanat Büyük Çiftlik Sk.16/A Nişantaşı İstanbul 0.212. 231 58 80

311artworks, 31 Mayıs – 18 Haziran 2011 tarihleri arasında, “Hayal-et” isimli grup seramik sergisine ev sahipliği yapıyor.
Katılan sanatçılar; Aytaç Orhan, Ali Kapkın, Şenay Akkurt, Müge Arslan, Tamar Halepoğlu, Esra Yazıcı Tözge, Sevgi Aral Şen, Gönül Bursalı, Belkıs Atacan Bulut, Çağla Sönmez Çakır, Susan Manoğlu

 

Önceki İçerikGeleceği Tasarlamak: Kariyer Koçluğu
Sonraki İçerikKendi Kendimizin Kahramanı Olmak
Saint Benoit mezunu. Bu okulda Fransızca ve İngilizceyi öğrendi ve çok sevdi; özellikle Fransızcayı. Sonrasında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdi. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde devam etti. Çalışma hayatına Garanti Bankası Halkla İlişkiler Bölümü’nde başladı. Sonrasında dergiciliğe adım atarak Gelişim Yayınları’nda çalışmaya başladı. Türkiye’nin ilk “copyright” dergisi Marie Claire’de çalıştı. Suha Arafat’tan Orhan Pamuk’a kadar pek çok kişiyle söyleşiler yaptı, kadın hakları konusunda araştırmalar yaptı, modayı yakından takip etti. AMICA, BIBA gibi dergilerde çalıştı. Yazı İşleri Müdürlüğü yaptı. 2000-2006 yıllarında The Gate dergisinin yayın yönetmenliği yaptı. Koç Holding’in Bizden Haberler dergisinin yayın yönetmenliğini üstlendi. Daha sonra PR ajanslarında Medya İlişkileri Yönetmeni olarak çalışmaya başladı. Böylece artık haber yapmayacak, ama haberi gazetecilerle paylaşacaktı. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesinin medya ilişkileri yönetmenliğini üstlendi. Yasemin Sungur’la birlikte Kültür Sanat Ajansı’nı kurdular. Kitap editörlükleri yaptı. Dural, basında ve halkla ilişkiler konusunda edindiği tecrübe, bilgi ve deneyimi, danışmanlık, eğitim ve seminerler aracılığı ile yeni nesillere aktarmakta ve martidergisi.com için röportajlar yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz