Yaz Bitti

Merhaba

Yaz bitti, tatiller bitti, okullar açıldı, yeni bir çalışma dönemi daha başladı. Yine çok dolu bir dergi hazırladık. Konumuzu “Zirve ve zirvedekiler” olarak seçtik ve bu konuyu konuştuğumuzda aklımıza gelen ilk isim Nasuh Mahruki oldu. Hayranlıkla takip ettiğim Nasuh Mahruki ile yaptığımız Kariyer Sohbetinin her birimizin kendi zirvesine ulaşma yolculuğunda fikir vereceğini düşünüyorum.

Astrolog Asude Argun’un hazırladığı Atatürk’ün Astroloji Haritasını incelemenizi öneriyorum.

Kendini bir an kariyer koçu hisseden, kelimelerle oynamayı seven Yunus Baran’ın kariyer yapmak için önerilerini okursanız bir kariyer koçuna ihtiyacınız kalmayacak

Kültür ve sanat konulu sayfalarımızın çok casino online ilgi çektiğini biliyorum. Kitaplar, etkinlikler, sinema, sanat ve söyleşiler keşfinizi bekliyorlar. Kendisi de fantastik dille yazılmış iki kitabın yazarı olan Gülşah Elikbank Fantastik Kurgunun En Yenileri’ni bizim için derlemiş. Demet Ergin’in Pop Art Temsilcileri ve Eserleri yazısı 2.bölümü ile devam ediyor.

Meriç Renkver sinema yazısında İran’ın dünya sinemasındaki en önemli temsilcilerinden Cafer Panahi, belgeselle kurmacayı birbirine yaklaştırdığı “Offside” filmi hakkında yazmış, bir ülkeyi bir film üzerinden tanıyoruz.

Ev arkadaşlarımız hakkında bizi bilgilendiren Burcu Tüzün bu kez önemli bir projeyi bizimle paylaşıyor, Pati Ev Projesi. Aile arayan kuyruklu arkadaşlarımızın onları sevecek bir aileye kavuşmaları için çevrenizle paylaşın lütfen.

Daha fazlası ve devamı içerde… Martı dergisini okuyun, okutun ve paylaşın.

Martılar yol arkadaşınız olsun. Sevgiyle mutlu olun…


Yazılara Abone Olmak İsterseniz

E-Posta Adresinizi Yazın:
Önceki İçerikYıldızlarla Yazı Yazmak
Sonraki İçerikZirve Yolunda Aşılacak Engellerim Var!
Yasemin Sungur
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben aslında bir “Hayat Öğrencisi”. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakamadım bir türlü. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri kahkahalarımla uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla hayat bir başka güzel. Şükür...