Gelişime kanat açıyor ve deneyimlerimizi yazıyoruz.

Merhaba,

Aylardan Şubat ve biz yeni bir dergi hazırladık. Çok güzel konular var. Bugünün insanına yaşamın her noktasında olumlu içerik üretmek üzere başladığımız yolculuğumuz devam ediyor, #yeniçağ dergisi olmak için uğraşıyoruz.

Dergimizi “Yaşama dair her konuda; bireysel gelişim odaklı olumlu içerik üreten #yeniçağdergisi…” olarak tanımlıyor ve “Gelişime kanat açıyoruz…”

Gelişime kanat açıyor ve deneyimlerimizi yazıyoruz.

yasemin_sungurAraştırmalarımızı paylaşıyoruz. Kitap, sinema, tiyatro, konser, eğitim ve çeşitli etkinliklerle birlikte uçuyoruz.

Gelişime kanat açıyor ve iş yaşamımızda bizi daha iyi hissettirecek öneriler, deneyimler ve bilgilerle uçuyoruz.

Gelişime kanat açıyor ve merak ettiğimiz soruları görüşleri ile etkileyen uzmanlara soruyoruz. Cevaplarını yorumlamayı size bırakıyoruz.

Bu ay iki önemli konuğumuz var; çok satan ve aşk kokan kitapların yazarı Nermin Bezmen ile Gülşah Elikbank konuştu. Sağlıklı ilişkiler konusunda çalışma yapan Cem Keçe ile Sevilay Acar konuştu. Siz olsanız neler sormak isterdiniz?

Amerika’dan yazan Dilek Eriklili Bill ve Melinda Gates Vakfı’nı anlattı. Yeni yazarımız İmge Özdemir konserlere gidecek ve kelimeleri ile bizi de götürecek. 2 çocuklu ve çok evcilli Regina Röttgen “Evcil Hayvanı Olmayan Çocuk Kalmasın” diyor.

Sema Büyükıvacı Meksika’ya Maya ve Aztek’lerin Vatanı’na yaptığı geziyi yazdı. Ben de çok gitmek istiyorum. Bakalım ne zaman gerçekleşecek bu isteğim?

Buyrun birlikte kanat açalım ve istediğimiz yerlere konalım. Hatırlayalım Richard Bach’ın ünlü kitabında ne diyordu. “En yüksekten uçan martı, en uzağı görendir.”

Bu ay fotoğrafı ile kapağımıza Fotoğrafçı Muamamer Yanmaz’ın MARTI’sı kondu. Martı e-dergimizi okuyun ve sevdiklerinize de okutun. Sevgiyle nefes alın ve adım atın.

marti_subat

 

 

Önceki İçerikAşkı Arayanlar İçin Öneriler
Sonraki İçerikPsikoterapist Cem Keçe ile Söyleşi: Erkekler Twitter’dan, Kadınlar Facebook’tan
Yıllar önce okul dönemimin bittiğini söyleseler de ben hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile sen izin verirsen ben bir rehber. Ben bir Özgür Martı. Ben bir düşleyen. Kanatlarım ile gelişime, paylaşıma ve değişime keyifle uçarım. İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara ulaşmak için MartiDergisi.Com’u uçurdum. Şimdi hep birlikte uçuyoruz. Kitapdaşlarımla birlikte Kitap ile Sohbet ederim ve onları İstanbul Oyuncak Müzesin de baş konuk olarak ağırlarım. Oyun oynamayı bırakmadım. Hayatı kelimeler ile anlatmayı, yazmayı ve onların büyüsüne kapılıp Yaz(ı) Kamplarımı keşfe dönüştürmeyi bilirim. Harekete Geçmeyenleri enerjimle uyandırırım. Sevgiyle nefes alıp, şiirle güne başlarım. Aşk ile Can oğlum ve Ceren kızımla, evrende hayat bir başka güzel. Şükür...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz