Asude Argun 2014 Astroloji Ajandası 

Yazarımız Asude Argun 2014 Astroloji Ajandası ve Astroloji Takvimi hazırlamış

“10 yıldır kendi astroloji ajandasını ve takvimini tasarlayıp, basan biri olarak, istek üzerine bu sene baskı sayısını çoğaltım.

Neler var içinde?

astro1 astro2

Astroloji Ajandası’nda,
Her günün tüm astrolojik açıları, Ay Boşlukta saatleri,
Hicri Takvim, Fırtına Takvimi bilgileri…
Dini ve resmi tatil günleri…
Takvim sonunda senenin geri hareketleri, ay ay gezegen transitleri, tutulmalar, ay fazları listeleri…
Ve astrolojiye yeni başlayanlar için bu hareketlerin astrolojik anlamları, yorumları…
Sembol anahtarları eşliğinde…”

Astroloji Takvimi’nde,
Haftalık düzende, günün tüm astrolojik hareketleri…
Ay fazları, burç geçişleri…
Renkli, dekoratif, pratik…
Randevularınızı kolayca işaretleyecek şekilde…

Sınırlı sayıda basıldı, tanesi 30’ar TL
Yakında kitapçılarınızda bulabilirsiniz, ya da mail ile istek yapabilirsiniz.

asudeargun@jupiterdanisma.com

KOÇ ve yükselen KOÇ 21 Mart – 19 Nisan

Bu yıl şanslı olduğunuz alanlar ev, aile ve yerleşimle ilgili konulardır. Ev satın almak, taşınmak, tadilat yaptırmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ebeveynleriniz, büyükleriniz ya da yakınlarınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi ruhen rahatlatacak. Yılın yarısından sonra kendinizi sanatsal, sporsal, hobisel anlamda gösterdiğiniz, adeta hayat sahnesinde sergilediğiniz konularda şanslı olacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu gelişmeler onları bekliyor olacak.
Bu senenin mücadele alanı ise maddi konular, ortaklaşa kazanımlardır. Ortaklaşa gelirlerinizi kontrol altına almanız ve finansal konuları idare etmeniz gerekecek. Başta eşinizden gelen kazançlarda bazı daralmalar olabilir. Ortaklıktan elde ettiğiniz gelirde zorlanabilirsiniz. Miras, vergi, prim, nafaka gibi konularda da çaba harcamanız gerekebilir. Her türlü spekülatif yatırımlardan, borsadan, kredi ve kredi kartlarından uzak durmalısınız.

BOĞA ve yükselen BOĞA 20 Nisan – 20 Mayıs

Yıl içinde şanslı olduğunuz konular yakın çevrenizden yanadır. Yıl içerisinde bolca seyahat yaparak birçok şey öğrenebilirsiniz. Kardeş, komşu ya da kuzenlerinizle ilgili farklı ama olumlu gelişmeler olabilir. Bilginizi artıracağınız bu süreçte, öğrendiklerinizi etrafınızla da paylaşacaksınız. Yılın yarısından sonra evinizle, ailenizle ilgili büyüme, gelişme görebilirsiniz. Ev almak ya da dizayn ettirmek isteyenler için olumlu gelişmeler yakındır.
Senenin zorlu konusu ise partnerinizle ilişkinizdir. Eşinizin yaşadığı bazı zorlukları sizin omuzlamanız gerekebilir. Ortalıktan yana sorunlar çıkabilir. Anlaşmalar yaparken, yeni adımlar atarken, ilerde kısıtlanmamak için önlemler almalısınız. Aynı yola baş koyduğunuz insanlarla ilişkiniz sınanacak. Eşle ilgili sorunları çözmek için danışmanlık almanız yerinde olacak. Attığınız imzaların ne kadar önem taşıdığınızı bilmelisiniz.

İKİZLER ve yükselen İKİZLER 21 Mayıs – 21 Haziran

Senenin şanslı konuları, harcamaları kontrol etmek şartıyla parasal konulardır. Bu sene birikimlerinizi daha doğru değerlendirme yolları arayabilirsiniz. Parasal alanda daha dikkatli olmanız gerektir. Koşullara göre hareket etmeli ve bütçenizi toparlama yolunu bulmalısınız. Yaz aylarından itibaren iletişim ve ticaretten yana rahatlayabilirsiniz. Aynı zamanda kardeş, komşu ya da akranlarınızdan yana oldukça şanslı olabilirsiniz.
Bu sene zorlandığınız konulara gelirsek, ofis hayatınızdaki zorluklar dikkat çekmektedir. Çalışma şartlarınıza, gündelik hayatınızın temposuna ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Detaylı çalışmanız, hizmet vermeniz, astlarınızla ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekecek. Birçok iş için yoğunlaşmanız, analiz etmeniz, ustalığınızı göstermeniz gerekecek. Sağlığınız her zamankinden daha ön planda olacak.

YENGEÇve yükselen YENGEÇ 22 Haziran – 22 Temmuz

Bu sene pek çok alanda öne çıkacak ve dikkat çekiyor olacaksınız. Kendinize önem vermeniz güveninizi artıracak. Sağlığınızda gözle görünür iyileşmeler olacak. Evli olanlar kendilerini daha güvende hissedecekler, bekarlar ise evliliğe doğru gideceklerdir. Yazın maddi konularda şanslı olacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirmeli, ama abartıdan uzak durmalısınız. Maaşınızın, kazançlarınız, menkul ve gayrimenkullerinizde artışla karşılaşabilirsiniz.
Sene içinde bu kadar da şanslı olmadığınız, hayatın gerçekleriyle uğraşmak durumunda olduğunuz konular da vardır. Aşk hayatınızda zorluklar yaşamakta olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili artan sorumluluklarınız, zorluklar ister istemez neşenizi kaçırabilir. Ancak sorunların üstüne gitmeli, ilişkilerinizi ciddiye almalı, geliştirmeye özen göstermelisiniz.

ASLAN ve yükselen ASLAN 23 Temmuz – 22 Ağustos

Yılın ilk yarısı şanslı olduğunuz konular, geçmiş konuların, eskiden yaptığınız fedakarlıkların size geri dönmesidir. Kendinizi dinleyebileceğiniz, arınabileceğiniz bir olumlu dönemden geçmektesiniz. Yaz aylarından itibaren bireysel çıkışa başlayabilirsiniz. Kendinizi doğal olarak ortaya koyacağınız şartlar oluşacak. Olayların hızlanacağı bu dönemde başta sağlığınız olmak üzere, kendinizle ilgili tüm konularda daha şanslı olacaksınız.
Bu sene zorlandığınız konular ise daha çok ebeveynleriniz, eviniz ve ailenizle ilgili olacak. Ailenizde yaşayacağınız sıkıntılar sebebiyle hayatın tüm yükünü omuzlarınızda hissedebilirsiniz. Hayatınızın en karanlık gecesinden geçmekte olduğunuzu, ama sabahın her zamankinden daha güzel geleceğini bilmelisiniz. Bu sancılı dönemle birlikte, hayatınızda önemli bir çıkışı yaşamakta olduğunuzu anlamalısınız.

BAŞAK ve yükselen BAŞAK 23 Ağustos – 22 eylül

Bu sene sizi daha da sosyalleştirecek şansınız devam edecek. Yeni gireceğiniz dernek, grup ya da cemiyetlerde doğal olarak ilgi çekeceksiniz. Ama bu şartları yılın ilk yarısında elde edemeyeceğinizi bilip, iyi bir planlama yapmalısınız. Zira yılın diğer yarısı biraz geri çekilip beklemeniz gerekebilir. Arınacağınız, fedakarlıkta bulunarak gelişeceğiniz bir süreçe girmiş olacaksınız.
Yılın zorlu alanı ise yakın çevreyi kapsamaktadır. Kardeşler, kuzenler, akranlar, komşular bunlar arasındadır. Alışveriş yaptığınız esnafınız, iletişim içinde olduğunuz kişiler, sürekli gidip geldiğiniz mesafeler ve eğitimle ilgili konularda kadersel zorlukları aşmalısınız. Öyle ki hem her türlü trafiğiniz artacak, hem de pek çok sorunu bir arada halletmek durumunda kalacaksınız.

TERAZİ ve yükselen TERAZİ 23 eylül – 22 ekim

Şanslı olduğunuz konular işiniz, kariyerinizde ortaya çıkacak. Çalışmayanlar içinse evlilikle ilgili olumlu konular gündeme gelebilir. Hayat hedeflerinizi, kariyerinizi, toplumsal tanınırlığınızı rahatlıkla ortaya koyacağınız şartlar oluşabilir. Önemli kişilerle tanışıp, sosyal statünüzü genişletebilirsiniz. Yaz aylarından itibaren arkadaş çevreniz ya da dernek, vakıf gibi sosyal çevrenizden yana şanslı olacaksınız.
Bu yılın zorlandığınız alanına bakacak olursak, daha çok maddi konulardır. Parasal sorunları çözmeniz gerekecek. Cebinizdeki parayı, üretiminizi, kazançlarınızı korumalı, bunları artırmanın yollarını bulmalısınız. Hem finansal zorluklar yaşarken, bir yandan da yatırım yapmanız gerekebilir. Bu dönemde sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilerek, kendinize olan güveninizi daha sağlamlaştıracaksınız.

AKREP ve yükselen AKREP 23 ekim – 21 Kasım

Şanslı olduğunuz alanların başında yurtdışı, yabancılar, uluslararası konular ve seyahat gelmektedir. Kendinizi manevi anlamda geliştireceğiniz, bilginizi artıracağınız bir süreçten geçeceksiniz. Yılın diğer yarısında ise tüm bu öğrendiğiniz konular ve gelişiminiz işinize, hayat hedeflerinize yansıyacak. İşinizde gündeme gelen olaylarla kendinizi ortaya koyma fırsatını yakalayacaksınız. Ödül, terfi, atama gibi beklentileriniz gerçekleşebilir. Çalışmayanlar için aile hayatları ön planda olacak, gelişmeler yüz güldürecek.
Yılın zor konularına baktığımızda kişisel girişimler öne çıkmaktadır. Bekar olanlar evliliği ciddiye almalıdır. Evli olanlar ise ilişkilerini kontrol etmeli, gereken sorumluluğu göstermeli, hayatlarının kontrolü ellerine almalıdır. Bu zorlu süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sıkı diyetlerden, sağlığınızı tehdit edecek uğraşlardan sakınmalısınız.

YAY ve yükselen YAY 22 Kasım – 21 Aralık

Yılın şans getiren konuları daha çok maddi alanda olacak. Eşinizin kazancı artarken siz de şanslı olacaksınız. Ortaklaşa işler yapıyorsanız gelirleriniz artacak. Nafaka, miras, prim, geri ödeme, sigorta, hisse, telif gibi alacak ve verecek konularıyla yakından ilgileneceksiniz. Senenin ilerleyen günlerinde ise, yabancılar, yurtdışı, hukuksal, dini ya da ahlaki konularla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi maddi, manevi gelişleştireceğiniz fırsatları yakalamalı, yeni bağlantılar kurmalısısınız.
Ancak bu sene kontrol dışı, istemediğiniz bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorun yaratan olaylar karşısında geri planda kalmanız, kendinizi göstermek için sabırlı olmanız gerekebilir. Sağlığınıza özen göstermeli, endişelerinizi bir kenara bırakmalısınız. Yaşlı kişilerle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Hastalık, sağlık durumları, hastane işlerini düzenlemek durumunda kalabilirsiniz.

OĞLAK ve yükselen OĞLAK 22 Aralık – 19 Ocak

Bu yıl ortaklaşa işler alanından oldukça başarılı olacaksınız. Başta evlilik, ortaklık gibi alanlarda yeni adımlar atabilirsiniz. Ne zamandır devam eden ilişkinizi, bu sene evliliğe çevirebilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin sayesinde daha büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Senenin devamında ise maddi alanda harekete geçebilir, kazançlarınızı gözden geçirip, arttırmak için adım atabilirsiniz.
Bu sene sorumluluk almanız gereken konularsa ekipler, gruplar oluşturmaktır. Her türlü sosyal çevre içinde olmalı, gruplara girmeli, arkadaşlıklarınızı geliştirmelisiniz. Ancak ortaya çıkan sorunları sizin çözmeniz gerekecek. Gelecek günlere ilişkin planlarınızı yaparken de umutsuz olabilirsiniz. Ancak bireysel değil, toplumsal çalışmanın önemini anlamlısınız.

KOVA ve yükselen KOVA 20 Ocak – 18 Şubat

Yıl içinde şanslı olduğunuz konular ofis hayatınız, çalışma şartlarınızda olacak. Sabah kalkıp, akşam yattığınız tüm rutinlerinizi düzenleyip, iyileştirebilirsiniz. Hizmet aldığınız, verdiğiniz tüm konularda hem pratik, hem verimli, hem de maharetli olmayı sağlayacaksınız. Yaz aylarından itibaren ise ilişkiler açısından hızla ilerleyeceğiniz bir süreç başlayacak. Evlilik, ortaklıktan yana şanslı olacaksınız.
Bu yılın zorlu konuları ise mesleki alanda kendini göstermeye devam edecek. Bu süreçte iş değişikliği yapabilir, mevcut işinizde ek sorumluluklar alabilir, üzerinizdeki baskının artığını hissedebilirsiniz. Özellikle üstleriniz, yöneticileriniz ya da sizin için önemli olan kişilerle ilgili diyaloglarınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kariyerde ilerlemek istiyorsanız, sorumluluklarınızı gözden geçirmeli, iyi bir plan yapmalısınız.

BALIK ve yükselen BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Bu yıl spor, sanat, hobi gibi alanlarda oldukça başarılı olabilirsiniz. Yaptığınız işleri sergilemek, sahnelemek, alkış almak için destekleneceksiniz. Aşk hayatınızda coşkulu, neşeli olacaksınız. Aşık olmak, aşkı yaşamak için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Çocuklarla ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Yaz aylarından itibaren gündelik hayatınızdaki hareketlilik artacak. İşyerinde hünerlerinizi ortaya koyacağınız fırsatlar doğabilir. Sağlığınızla ilgili gelişmelerde olumlu yönde olacak.
Bu yıl zorlandığınız ve mücadele etmeniz gereken konular ise yabancılar, yurtdışı, akademik ya da hukuksal alanda ortaya çıkacak. Kendinizi geliştirmek, daha akademik seviyede bilgi almak için adım atmalısınız. Hukuksal konularda, medya, basın yayın alanının da disipline olmalısınız. İlahi, dini, ahlaki ya da vicdanla ilgili manevi konuları da ciddiye almalısınız.

2014 Yeni Astroloji Sınıfları başlıyor…

Vedik Astroloji
26 Ocak Pazar 14:00’de…
Merih Akalın eşliğinde, Hint bilgeliği ve Vedik Astrolojisi konusunda bilgiler verilecektir.
Sideral zodyağın doğasına özel teknik detaylar aktarılacaktır.
İsteyenler ek olarak, Uluslararası Dirah Akademi’nin sertifikasını almak için başvurabilirler.
Aylık ücret 300 TL

Temel Astroloji
18 Ocak Cumartesi saat 10:00’da…
Asude Argun’la, 16 haftalık programda, katılımcıların kendi haritaları eşliğinde, astroloji programı öğrenilerek ilerlenecektir.
Horoskop hazırlama ve kombinasyon yapma konusunda bilgiler verilecektir.
Burçlar, evler, gezegenler, açılar gibi horoskobu oluşturan major ve birçok minor göstergeler aktarılacaktır.
Aylık ücret 250 TL

İlerleyen günlerde Online Temel Astroloji ve İleri Seviye sınıfları açılacaktır.
Detaylar için: www.asudeargun.com/Astroloji-Dersleri

Kayıt için: asudeargun@jupiterdanisma.com

2014 Yeni Astroloji Sınıfları başlıyor…

Horoskop Okuma
7 Şubat Cuma 14:00’te…
Asude Argun’la, 12 haftalık programa, daha önce Temel ve İleri Seviye eğitimlerini almış kişiler katılabilir.
Dersler, astroloji teknikleri üstünde kısaca durulduktan sonra, uygulamalarla devam etmektedir.
Katılımcılar ve danışanlardan örneklerle horoskop okuma beceri kazandırılacaktır.
Aylık ücret 250 TL

Klasik Astroloji
15 Ocak Çarşamba saat 10:00’da…
Asude Argun’la, 16 haftalık program içinde, Ptolemy’nin Tetrabiblos’u eşliğinde Klasik Astroloji bilgileri aktarılacaktır.
Program içinde Horary (Soru) Astrolojisi, Electional (Seçimsel) Astroloji bölümleri yer alacaktır.
Bu eğitime Temel, İleri Astroloji ve Horoskop Okuma eğitimlerini almış kişiler katılabilir.
Aylık ücret 250 TL

İlerleyen günlerde Online Temel Astroloji ve İleri Seviye sınıfları açılacaktır.
Detaylar için: www.asudeargun.com/Astroloji-Dersleri

Kayıt için: asudeargun@jupiterdanisma.com


Yazılara Abone Olmak İsterseniz

E-Posta Adresinizi Yazın: