2012 Anlama Çağı

Asude Argun’un dediği gibi ,”Yıldızlar sadece geceleri aydınlatmıyor”. 2012, ektiklerimizi biçeceğimiz bir yıl olacak gibi gözüküyor. Kendimizi biraz daha anlamaya çalışacağımız, muhakemeler yapacağımız bir dönem belki de 2012. Yıldızlar hakkında merak ettiklerinizin hepsi, Asude Argun’un yeni kitabında.

Asude Argun’un bu kitabı, yıldızların hayatını nasıl etkileyeceğini merak edenlere ışık tutma niteliğinde…
“2012’de yeni başlangıçlar zamanındayız” vurgusunun yapıldığı kitapta, yazar kıyamet senaryolarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Kitapta aylara göre, burçlara özel hazırlanmış astroloji rehberi öne çıkmakta…
Asude Argun kitapta, yeni başlangıçlar yapmak, bunun için kendi potansiyelini keşfetmek, kendini anlamaya çalışmak isteyenlere, yıldızların sadece karanlık geceleri aydınlatmadığını anlatmayı amaçlıyor.  
 
YAZAR HAKKINDA
Asude Argun, 5 Şubat 1970’te Bursa’da doğdu. Pazarlama ve iktisat eğitimi aldı. Halen felsefe eğitimine devam ediyor. Uzun yıllar, amatör astronom olarak gökyüzü ile ilgilendi, kozmoloji alanında araştırmalar yaptı. 2002 yılında Astrobil Derneği’nde astroloji eğitimine başladı. 2005 yılında Hakan Kırkoğlu ve Zeynep Süzmen Şen’den aldığı Temel ve İleri Seviye Astroloji eğitimlerini, en iyi yorum ödülü ile tamamladı. 2006’da Öner Döşer’den Klasik Astroloji, Horary (Soru) Astrolojisi ve Electional (seçimsel) Astroloji dersleri aldı. Bitirme projesini birincilikle tamamlayarak Ustalık Belgesi almaya hak kazandı. 2010 yılına kadar Öner Döşer’in yardımcısı olarak, AstroArt Astroloji Okulu’nda eğitmenlik yaptı, çeşitli dersler ve seminerler verdi. Süreç içinde çeşitli radyo ve Tv programlarına katıldı. Eski kaynaklara ilgisi sebebiyle Osmanlıca öğrendi. Eski eser kitap çevirisi ve ilm-i nücum dersleri hazırlamaya başladı. Ayrıca kişisel gelişimin çeşitli alanlarında, NLP, Temel Psikoloji, Kariyer Koçluğu, Kadın Girişimciliği gibi bazı eğitimlerine katıldı, sertifikalar aldı. Halen sahibi olduğu Jüpiter Danışma Astroloji ve Kişisel Gelişim Merkezi’nde bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.


Yazılara Abone Olmak İsterseniz

E-Posta Adresinizi Yazın: